Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Kemal ÖZEN

 

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Mehmet AYDINCI

 

Editörler / Editors

Seda SÖNMEZ

s.sonmez [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Bircan ÇELİK

b.celik [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Zeynep ÖZTÜRK

z.ozturk [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Salih TARKUN

s.tarkun [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Gece Editörü / Night Shift Editor

 

Esra YILDIRIM

e.yildirim [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Aslıhan ELMACI

a.elmaci [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Reklam /  Advertise

Muzaffer ŞEN

reklam [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Adres / Address

Turgut Reis Mah. Giyimkent 5. Sokak No:29

34235 Esenler/İstanbul

Türkiye

 

İletişim / Contact

bilgisayfanizweb [ @ ] gmail.com

Reklam / Advertising

reklam [ @ ] bilgisayfaniz.com

 

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

Komplex

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

bilgisayfaniz.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 

© Copyrigth 2016 bilgisayfaniz.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bilgisayfaniz.com’a aittir. bilgisayfaniz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bilgisayfaniz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

bilgisayfaniz.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bilgisayfaniz.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bilgisayfaniz.com. However, sometimes the bilgisayfaniz.com uses third parties to process your information. bilgisayfaniz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bilgisayfaniz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bilgisayfaniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bilgisayfaniz.com and its services. When you use bilgisayfaniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bilgisayfaniz.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Yasal Bildirimler

 

www.bilgisayfaniz.com 5651 sayılı yasada tanımlanan "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri [email protected] adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.