Yeni Sezon Bellona Salon Takımı Modelleri

Dekorasyon

Yeni Sezon Bellona Salon Takımı Modelleri

En güzel tasarımlara sahip Bellona salon takımları, fiyatları ve eşsiz güzellik tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle Bellona salon meclisi fiyatlarının bu yıl Türkiye'nin özel indirimleri ile gündeminden düşmesi bekleniyor.Sizlerde haberimizde yer alan bellona salon takımı modellerini inceleyerek salonlarınıza şıklık katabilirsiniz.


Bu salon takımları modelleri ile, özellikle Duru ve mavi modellerde, Bellona mobilya fikirleri ve dekorasyon önerileri konusunda tüm şirketlere ağırlığını göstermiş ve müşterilerinden tam not almıştır.

İsterseniz, sözlerimizi genişletmeden sizi bu değerli ve mütevazı güzel Bellona salon takımları modelleri ile yalnız bırakalım. Umarım beğendiğiniz salon takımlarının modellerine bu şekilde sahip olabilirsiniz. Şimdi sizi Bellona salon  modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.Sizlerde aşağıdaki salon takımlarını inceleyerek salon ve evlerinize ık ve modern görünümler kazandırabilirsiniz.

Pesaro Salon Takımı

Pesaro Salon Takımı 3-3-B-B takım yapısıyla serimizde yaratın.

Pesaro Salon Takımı avant-garde serisi modelimiz, zarif görünümü ile salonlarda zarif bir şekilde havalandırılmaktadır.

Yeni oturma odası setimizin kavisli şekli, dikey dikey bölme uygulayarak görsel zenginlik içindir.

Yumuşak hatların hakim olduğu yeni modelimizde, dışını çevreleyen bir sap yapısı tasarlanmış ve orijinal hatta estetik bir model hazırlanmıştır.

Ahşap malzemeden yapılmış yaka, Pesaro Salon Takımı modelimizin alt taban gereksinimi kullanılmış ve lukens şekilli ahşap ayaklarla birleşen yaka ürüne zengin bir görsellik katmıştır.

Ürünümüzün yazı tipi kullanılmıştır. 32 DNS yumuşak sünger ile rahat ve konforlu bir oturum kullanın.

Pesaro üçlü kanepe, kol dayama ve ana desen kol minderlerine ek olarak kullanabileceğiniz oturma odası setinin havası ve ürüne şık bir görünüm katan payet kumaşlı dekoratif ortopedik minderler için de burada.

Alegro Salon Takımı

Alegro Yemek Odası Takımı için konsept olarak incelenen Alegro Salon Takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B ekip yapısı ile serimize dahil edildi.

Tüketicilerimiz odalarının genişliğine göre üçlü veya çift kişilik kanepe satın alabilecekler.

Alegro Salon Takımı, son yıllarda büyük talep gören Chester tarzında tasarlanmış olup, ürüne özel detaylar ve uygulamalarla son derece şık bir oturma odası olarak tüketicilerimize sunulmuştur.

Yeni modelimizin arkasındaki makrome dikiş ve düğme çekme uygulamaları üçlü ve çift koltuk kollarında devam ederek zengin ve gösterişli bir çizgi oluşturuyor.

Chester stiline uygun olarak tasarlanan ürünümüzün P kolu yapısı, alt tabandan başlayıp kolun yanında devam eden ahşap yaka ile bütünleşerek son derece asil bir duruş sergilemektedir.

Zarif detaylarla dekore edilmiş yeni modelimizin modern üniteli ahşap ayaklarla birleştirilmiş doğal ahşap malzemeden yapılmış kanatları ürüne estetik bir atmosfer kazandırdı.

Yeni modelimizde iki üçlü ünite alternatifi vardır: üçlü yatak ve üçlü sabit. Yatak fonksiyonu, üç kişilik çekyatta iki parçalı yataklı tek yat mekanizması ile tüketicilerimize de sunulmaktadır.

Ürünümüzün yazı tipi bölümünde kullanılan 32 adet DNS yumuşak sünger ile rahat ve konforlu bir oturum sunulmuştur.

Ana desenli koltuk minderlerine ek olarak, Alegro üçlü kanepe ünitesi de son yıllarda kullanıldı, pelüş yastıklar ve ürünümüzün modern oturma odası setinin algılanması desteklendi.

Selegno Salon Takımı

Selegno Salon Takımı modelimiz 3-3-B-B takım yapısıyla serimize dahil edilmiştir.

Selegno Salon Takımı, modern tarzın ince detaylarla yorumlanmasıyla şık ve zarif bir oturma odası olarak tasarlanmıştır.

Yumuşak hatların hakim olduğu yeni modelimizin yastıklı kol yapısı ve kare desenli makrome dikişleri çok estetik bir görüntü sunuyor.

Ürünümüzün üçlü kanepe birimlerinde zengin bir atma yastığı sunulmaktadır ve görsel algısı artırılmıştır. Arkada kombine kumaşlar, zımba telleri ve ana desen yastıklar kullanılarak farklı ve modaya uygun bir atmosfer yaratılmıştır.

Salonlar için çok şık bir ürün olarak tasarlanan yeni modelimiz, fonksiyonel özelliği ile tercih sebebi olacak. Üç kişilik kanepeler, arkadan gelen mekanizma ile çalışan bir yatağa sahiptir.

Selegno berjer ünitesi, yumuşak çizgileri ve başarılı tasarımı ile ekip özelliklerine uygun bir çizgiye sahiptir. Üçlü koltuklarda ve berger ünitelerinde kullanılan bakır renkli açılı ayaklar da ürünün modern atmosferini destekledi.

Vitella Salon Takımı

Vitella oturma odası set modelimiz 3-3-B-B set yapı ile serimize dahil edilmiştir.

Vitella oturma odası takımı, avangarddaki detaylarla birlikte chester tarzı yorumlanarak hazırlandı ve şık ve zarif bir oturma odası seti olarak hazırlandı.

Yeni ürünümüzün kolundaki ve arkasındaki çapraz dikişli makrome dikişler ve düğme çektirme uygulamaları ile zengin bir görsellik elde edildi.

Zarif çizgileri ve estetik duruşuyla öne çıkan modelimiz, sunduğu görselin yanı sıra işlevsel olarak da geliştirildi. Üçlü koltuklarda ürünümüz yatak ve göğüs özelliğine sahiptir.

Vitella burger ünitesi, salon set havasını makrome dikişler ve arkadaki düğme çektirme uygulamaları ile destekleyen ve uyumlu hale getiren bir yapıya sahiptir.

Ana desenli kol minderlere ek olarak, takımın görsel kalitesini artıran üçlü kumaş minderler üçlü koltuk ünitelerinde de kullanılmaktadır.

Ürünümüzün yazı tipi bölümünde 28 adet DNS yumuşak sünger kullanılmaktadır ve şık görselliğinin yanı sıra sunduğu konforla da takdir edilecektir.

Vitella S Salon Takımı

Vitella S Salon Takımı modelimiz 3-3-B-B takım yapısıyla serimize dahil edildi.

Vitella S Salon Takımı, chester stilini avangarddaki detaylarla yorumlayarak, şık ve zarif bir salon takımı olarak hazırlandı.

Yeni ürünümüzün kolundaki ve arkasındaki çapraz dikişli makrome dikişler ve düğme çektirme uygulamaları ile zengin bir görsellik elde edildi.

Zarif çizgileri ve estetik duruşuyla öne çıkan modelimiz, sunduğu görselin yanı sıra işlevsel olarak da geliştirildi. Üçlü koltuklarda ürünümüz yatak ve göğüs özelliğine sahiptir.

Vitella S Bergere ünitesi, salon set havasını makrome dikişler ve arkadaki düğme çekme uygulamaları ile destekleyen ve uyumlu hale getiren bir yapıya sahiptir.

Ana desenli kol minderlere ek olarak, takımın görsel kalitesini artıran üçlü kumaş minderler üçlü koltuk ünitelerinde de kullanılmaktadır.

Ürünümüzün yazı tipi bölümünde 28 adet DNS yumuşak sünger kullanılmaktadır ve şık görselliğinin yanı sıra sunduğu konforla da takdir edilecektir.

Volga Koltuk Takımı

Volga Koltuk Takımı modelimiz 3-3-B-B takım yapısı ile ürün yelpazemize dahil edilmiştir.

Volga koltuk takımı Chester, stilin modern bir yorumu ile tasarlanmıştır ve salonlar için şık bir alternatif olacaktır.

Yumuşak hatların hakim olduğu yeni modelimizde kavisli bir sırt formu ve "P" kol yapısı kullanılmış ve arka ve kolda makrome dikiş ve düğme çekme uygulamaları ile zengin bir görsellik sunulmaktadır.

Estetik çizgileriyle etkileyecek yeni modelimiz fonksiyonel özellikleriyle tüketicilerimizin beklentilerini karşılayacak. Üçlü koltuklarda ürünümüz yatak ve göğüs özelliğine sahiptir.

Üç kişilik ünitelerde desenli kol minderlere ek olarak, düz renkli ve düğme çektirme uygulamalı ortopedik minderler kullanılmış ve şık bir görsellik ve ergonomik bir seans elde edilmiştir.

Ekibin genel yapısını tamamlayacak şekilde tasarlanan Volga Bergere, makrome dikiş ve arkaya uygulanan düğme çektirmelerle görsel bütünlüğü ve şık bir uyumu var.

Yeni modelimizin yazı tipi bölümünde 28 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum gerçekleştirilmiştir.

Monreal Salon Takımı

Monreal yemek odası takımı için konsept olarak incelenen Monreal oturma odası süit modelimiz 3-3-B-B ekip yapısıyla serimize dahil edildi.

Monreal oturma odası takımı, avangard detayları ve gösterişli tasarımı ile salonlar için şık bir alternatif olacak.

Yumuşak çizgiler, yeni ürünümüzün kolunda ve arkasında ön planda tutulur ve kol ve sırt üzerine makrome dikişlerle estetik bir görünüm verilir.

Avangard detaylarla dikkat çeken yeni modelimizde, ana desen ve nakış uygulanan yastıklar yan yana kullanılıyor ve şık bir atmosfer sunuluyor. Ayrıca orta kısımda kullanılan atma yastığına altın renkli düğme ve püskül uygulaması modelimizin şık atmosferini destekledi.

Monreal salon takımında, krem-altın sarısı renk uygulanan ayaklar, yemek odasının konsept bütünlüğünü destekleyen açısal formda kullanılır.

Üçlü koltukların alt tabanında kullanılan krem ​​renkli yaka sadece ayaklarla uyumlu bir görünüm yaratmakla kalmadı, aynı zamanda ürüne zarif bir dokunuş kattı.

Yeni modelimiz salonlar için çok gösterişli bir model olarak tasarlandı ve üçlü koltuklarda yatak olma özelliği ile fonksiyonel beklentileri de karşılayacak. Üçlü koltuklarda arkalık mekanizması kullanılır.

Yeni modelimiz sunduğu konforla da çok beğenilecek ve berger ünitesinde 28 DNS yumuşak sünger ve üçlü koltuk ünitesinde 32 DNS yumuşak sünger kullanılıyor.

Forest Salon TakımıOrman Salon Takımı modelimiz serimize 3-3-B-B seti olarak dahil edilmiştir.

Orman Salon Takımı, son yıllarda trend olan Chester kanepe tarzında incelenmiştir ve bu tarzın modern bir yorumu ile tasarlanmıştır.

Yeni modelimizde Chester stilinin karakteristiği olan düğme uygulamaları makrome dikiş şakası ile birlikte kullanılmış ve zengin bir görsellik elde edilmiştir.

Ürünümüzün arka kısmı fondü çevreleyen bir yapıya sahiptir ve genellikle yumuşak çizgileriyle öne çıkar.

Modern tasarımı ve zarif çizgileri ile şık bir salon takımı olarak tasarlanan yeni modelimiz, ceviz rengi kaplı plastik ayaklara sahiptir.

Orman Salon Takımı berger ünitesiyle bir araya getirilmiş ve ekibi ince çizgileri ve düğme çekme uygulamaları ile tamamlamıştır.

Şık görselliğine ek olarak, yeni modelimiz rahatlığı için kullanıcılarının beğenisini kazanacaktır. Ürünümüzün font kısmına 32 DNS sof sünger uygulayarak konfor ve konfor duygusu yüksek tutuldu.

Elantra Salon Takımı

Elantra Salon Takımı'nda Chester stilinin karakteristik yapısı olan düğme çekme uygulamasıyla makrome dikişi yapılarak çok zengin ve yüksek seviyede bir görsellik yaratıldı. Lazerle kesilmiş desenli deri üzerine flok kumaşın uygulandığı özel olarak tasarlanmış kol minderler de ürüne farklı bir atmosfer katmış ve estetik ve özgün bir stil yaratılmıştır. Şık bir oturma odası takımı, deri sürüsü kullanan yastıklar ile birlikte ürüne döşenen kumaş kombinasyonu kullanılarak tasarlanmıştır.

Elantra Salon Seti'nde üçlü koltuk, koltuk ve tekli koltuk alternatifleri sunulmaktadır. Hem koltuklar hem de tekli koltuk üniteleri, genel ekip havasıyla uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Böylece, kullanıcılar tercihlerine göre berjerli tek bir koltuk veya takım seçebilecekler.

Lisbon Salon TakımıLizbon salon takımı serimize 3 + 3 + B + B ekibi olarak dahil edilmiştir.

Lizbon salon takımında, tüm birimlerin gövdesine el kapitone dokuma ve çektirme düğmeleri uygulandı ve zengin bir görsellik sağlandı.

Modelin kollarında, klasik stille bütünleşen P şekilli bir yapı kullanıldı ve kol üzerinde bir çektirme uygulaması yapıldı.

Ürün rahat bir uyum ve rahatlık sağlar ve yazı tipi bölümünde 35 DNS Relax süngerleri kullanılır.

Yemek odası ile uyumu arttırmak için farklı ve zarif bir formda ahşap lüks ayaklar kullanılır.

Üründe kullanılan ayaklara altın varak boya uygulandı, bu da görünürlüğü arttırıyor ve konsepte uygun.

Üç koltuklu ünitelerde, salon set havasını destekleyen ve ürüne şık bir görsel veren alt kaide içinde ahşap yakalar kullanılır.

Elantra S Salon Takımı

Elantra S salon takımı modelimizde, Chester stilinin karakteristik yapısı olan düğme çekme uygulaması ile makrome dikişi yapılarak çok zengin ve yüksek düzeyde bir görsellik yaratıldı. Modelimizde kullanılan torna ayakları, ürünün stilini tamamlayarak zarif bir dokunuş kattı.

Elantra nın salon takımı modelimizde üçlü koltuk, berjer ve tekli koltuk alternatifleri sunulmaktadır. Hem koltuklar hem de tekli koltuk üniteleri, genel ekip havasıyla uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde, tüketiciler tercihlerine göre tek bir koltuk veya berjere sahip bir takım satın alabilecekler.

 

Yorumlar

İlk yorumu siz yazın!

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap