Vodafone'dan Tam 5 GB Hediye İnternet!

  • 122
  • 0 Yorum
Vodafone'dan Tam 5 GB Hediye İnternet!>

Vodafone, internet kampanyasına bir yenisini daha ekledi, vodafone uygulamasını indiren herkese 5 GB bedava internet veriyor. Vodafone'un tanımladığı bu hediyelik interneti 7 gün boyunca gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasını indirenlere 5 GB hediye internet veriyor. Vodafone tarafından sağlanan bu kampanya sayesinde 5 GB hediye internetinizi 1 hafta boyunca kullanabileceksiniz. İşte Vodafone'un 5 GB hediye internet kampanyasına ilişkin notlarımız ...

Vodafone yanımda uygulamasını indirenlere 1 hafta boyunca kullanılabilecek 5 GB hediye internet kampanyasını gururla duyurdu. Vodafone'un Hoşgeldin Hediyesi başlığı altında sunduğu 5 GB hediye internet kampanyasını kaçırmayın.

Peki Vodafone'dan 5 GB bedava internet nasıl alınır? Vodafone yanımda uygulaması nasıl indirilir? İşte Vodafone'dan 5 GB hediye internet kampanyasına ilişkin kaydettiğimiz notlar ...

Vodafone'dan 5 GB internet bedava!

Vodafone yanımda uygulamasını indiren abonelerine 1 hafta 5 GB hediye interneti anında tanımlıyor. 5 GB hediye internetinizi Vodafone'dan tamamen ücretsiz olarak almak için yapmanız gerekenler oldukça kolay kabul ediliyor.

Vodafone'un Ön Ödemeli Tarifeler kapsamındaki 5 GB hediye internet kampanyasını kullanmak, yanımda uygulamasını indirmek kadar kolay.

Vodafone'dan 5 GB hediye internet nasıl kazanılır?

Vodafone'dan 5 GB bedava internet kazanmak çok kolay bir mesele olarak kaydedildi. Vodafone ön ödemeli hattına sahip olan herkes, vodafone yanımda uygulamasını App Store veya Google Play Store'dan indirdikten sonra 1 haftalık 5 GB hediye internet paketini anında kazanır.

Vodafone'dan 5 GB hediye internet kazanmak için ön ödemeli bir hattınızın olması ve ilk kez yanımda uygulamasını indirmeniz gerekir. Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açın ve size özel şifreniz ile giriş yapın. Vodafone yanımdaımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın Ek Paketler bölümünde hattınıza tanımlı 1 haftalık 5 GB hediye interneti anında açabilirsiniz.

 

Daha önce vodafone yanımda uygulamasını indirdiyseniz ancak 1 hafta 5 GB hediye internet kampanyasından yararlanmadıysanız, hediyenizi aynı yöntemlerle hattınıza tanımlayabilirsiniz (Faydalanmak için 30 gün içinde yeni bir aktivasyon veya numara yaptırmanız gerekmektedir. kampanyadan.)

5 GB hediye internetiniz Vodafone'dan tanımlandıktan sonra bilgilerinizin yüzde 80'i ve yüzde 100'ü SMS ile size ulaştırılıyor. Artık 5 GB hediye internetinizi paket taşması sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP