Türk Telekom ile Müthiş Ücretsiz İnternet Yöntemleri

 • 135
 • 0 Yorum
Türk Telekom ile Müthiş Ücretsiz İnternet Yöntemleri>

Türk Telekom operatörü müjdeci gibi kampanyaları müşterilerine duyurmaktan asla vazgeçmiyor, işte Türk telekom ile bedava internet yöntemleri ...

Türk Telekom firması, kullanıcılarına sürekli olarak belirli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketleri yayınlanır yayınlanmaz yazımızı güncelliyoruz. Türk telekom hediye internet paketleri için bizi izlemeye devam edin. Türk Telekom Paketleri konusunu incelemeyi unutmayın.

 

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava internet

Türk Telekom mağazalarından 40 TL yükleme için günlük 10 GB, 50 TL yükleme için haftalık 10 GB, aylık 100 TL ve üzeri yüklemeler için 10 GB mobil internet! Kampanya Bilgileri 1 Mart 2019 - 30 Nisan 2019 tarihleri arasında 40 TL yüklemeler için günlük 10 GB, haftalık 50 TL yüklemeler için 10 GB ve 100 TL ve üzeri yüklemeler için aylık 10 GB tanımlanacaktır. Kurulum yapmadan önce kampanyaya katılmak için 5555'e Tatil GB yazılarak SMS gönderilmesi gerekmektedir.

1.Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom'dan size özel hediyeleri her hafta sil süpür!

Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor!

Mobil internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyeliği ve daha fazlası için hemen Online İşlemler Uygulamasından giriş yapın!

Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının yüklenmesi / giriş yapılması ve Süpür Sil oyununun oynanması gerekmektedir. Hediyeler her Çarşamba veya Cuma saat 06: 00'ya kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz, hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilirler. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere kimlik SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS alındıktan sonra hediyeler kullanılabilir. Kampanyadan Türk Telekom'un bireysel faturalı ve ön ödemeli müşterileri yararlanabiliyor.

2. ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Dikkat! ArayanıBil plus hizmeti ücretli bir hizmettir ve abonelere hediye internet sağlar.

ArayanıBil Plus'a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediyesi!

ArayanıBil Plus hizmetine abone olanlar hiçbir çağrıyı kaçırmaz ve anında 1 GB internet paketi kazanır.

 

ArayanıBil Plus hizmetine aylık abone olarak haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik yapmak için PLUS yazıp 7065'e SMS gönderebilirsiniz. Servis Plus servisine 6 ay abone olarak 1 GB aylık internet paketi kazanabilirsiniz. Hizmete 6 ay abone olmak için ARTI yazıp 7066'ya SMS gönderebilirsiniz.

 • ArayanıBil Plus hizmetinin aylık ücreti vergiler dahil 2,99 TL'dir.
 • ArayanıBil Plus hizmetinin 6 aylık ücreti vergiler dahil 14,99 TL'dir.
 • Hizmet aboneliği, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aylık abonelik türü ayda bir yenilenir ve 6 aylık abonelik türü otomatik olarak her 6 ayda bir yenilenir.

3. E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Şimdi bir E-fatura abonesi olun ve 1GB internetin tadını çıkarın!

E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolayca takip edebilir, aynı zamanda kağıt israfını önleyerek doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

1GB e-posta adresinizi yazın ve 3008'e gönderin.

Örnek: 1 GB [email protected] -> 3008

 • Kampanya kapsamında e-fatura aboneliğine başlayan müşterilere 1 hafta süreyle 1GB internet verilecek.
 • Kampanyaya kaydolmak için 1GB alan e-posta adresinizi yazıp 3008'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Her müşterinin kampanyaya yalnızca bir kez katılma hakkı vardır.
 • Mevcut e-fatura abonelerimiz kampanyaya katılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ev içi kullanım hakkı başka bir hatta devredilemez.

4. 4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

4.5G uyumlu bir cihazınız varsa bu kampanya tam size göre. Mevcut kartınızı Türk Telekom Cep Merkezinde ücretsiz olarak 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirin ve 30 gün geçerli 1 GB İnternet hediye edin.

4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyasına nasıl katılabilirim?

4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin sadece mevcut SIM kartlarını 4.5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra 5555'e 4.5G SIM yazmaları ve SMS göndermeleri gerekecek. Bunu yapan herkes 30 gün boyunca 1 GB bedava internet kazanacak.

5. Yükleme Şenliği Kampanyası

Kampanya 15.08.2018-15.10.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom mağazalarından 35 TL yüklemeler için haftalık 2 GB, 40 TL yüklemeler için haftalık 5 GB, 50 TL ve üzeri yüklemeler için haftalık 10 GB mobil internet hediyesi!

35 TL yükleme için 2 GB bedava

40 TL yüklemeye 5 GB hediye.

50 TL ve üzeri indirmelerde 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 

6.Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile sabah 00:00 - 06:00 saatleri arasında 3 GB internet ücretsiz!

Selfy'den Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla Gelin 1 GB'ı Deneyin, Gelin 3 GB'ı Deneyin, Gelin 5 GB'ı Deneyin, Bol ve Hızlı 3 GB, Bol ve Hızlı 5 GB, Bol ve Hızlı 7 GB, Süper 500 4 GB, Süper 750 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 8 GB Yeni Yıl 10GB ve Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı Selfy aboneleri her gece 00:00 - 06:00 saatleri arasında ÜCRETSİZ olarak internette takılıyor!

GECENET yazıp 4545 e gönderin.

Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanyaya kayıt ücretsizdir.

7.Selfy'nin Mor Hediye 1GB Kampanyası

Selfy's Mor Hediye 1GB Kampanyası ile Selfy's Purple Paketlerindeki ön ödemeli hat kullanıcıları paketlerine ek olarak 1GB ÜCRETSİZ alıyor!

Selfy'nin Mor Hediye 1GB Kampanyasına katılmak için, Selfy's Purple Paketlerinden birinin hatta aktif olması gerekir.

Kampanyaya kayıt olmak için ön ödemeli hatta MOR HEDİYE yazıp 4545'e SMS gönderebilirsiniz. İsteğiniz değerlendirilsin, en kısa sürede sizi SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan avantajlar ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Üstelik avantajlardan yararlanmaya devam etmek için tek yapmanız gereken aylık hattınıza bir seferde en az 30 TL ve üzeri yükleme yapmak.

 

8.Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Hediye Sosyal Medya Kampanyası ile WhatsApp, Facebook ve Twitter'da ücretsiz sosyalleşme vakti, şimdi tam zamanı!

Kampanya Bilgileri

Hediye Sosyal Medya Kampanyası'na üye olan kadın müşterilerimiz, WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye kazanıyor, sosyal medyada paylaşıp vakit geçiriyor. !

 

SOSYAL PAKET yazıp 5555'e gönderin.

 

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

 • İlk yorumu siz yazın!

  Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP