Örgülü Saç Modeli Yapımı 2020

  • 417
  • 0 Comments
Örgülü Saç Modeli Yapımı 2020>

Şimdi hava ısınıyor ve ilkbaharda harika bir saç modeli yaparak dikkat çekmenin zamanı gelmedi mi? Ardından, size önerebileceğimiz örgülü saç stilini 2020'nin saç trendi olarak öneriyoruz.

 

Örgülü Saç Modeli Yapımı

Örgülü saç modeli nasıl yapılır? Bilmiyorsanız, birkaç saç aksesuarı ile saçlarınızı toplam 10 dakika içinde örgülü saç stiline dönüştürebilir ve mükemmel bir görünüme geçebilirsiniz.

Örgülü saç modeli için gerekli malzemeler aşağıdaki gibidir.

  • 2 tel toka
  • 2 mini saç lastiği
  • krepa tarağı

Örgülü saç modeli nasıl yapılır?

İlk olarak, resim 1'de gördüğünüz gibi saçınızdan bir tutam alın ve hemen saçınızdan aldığınız tutamın yanında birkaç tutam alın ve saçınızı resim 2'de gördüğünüz gibi örün.

Bu adımda, saçınızın arkasını bir krep tarağı ile kabartın. Daha sonra ilk adda ördüğünüz tarafın karşı tarafını aynı şekilde örüyoruz.

Bu kez örgülerden birini tutun ve saçınızın arkasına sarın ve tel tokalarla sabitleyin. Tıpkı yukarıdaki resimde olduğu gibi, tel tokaların yardımıyla sabitleyin.

Şimdi örgü saç modeli hazır. Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, örgü saç stiliniz hazır. Hem basit hem de harika görünen bu saç modelinin bu baharda en sevdiğiniz saç modeli olacağından eminiz.

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP