Öğretmenler günü resmi nasıl çizilir

  • 76
  • 0 Yorum
Öğretmenler günü resmi nasıl çizilir>

Benimde çocuklarım öğretmenlerine nasıl resim çizileceği konusunda henüz bir karar veremediler. iki çocuğumda sayfa sayfa dolaşıp öğretmenler günü için resim arıyorlar.Tüm çocuklar için kolaylık olması adına öğretmenler günü için haberimizde çizimi çok kolay ve şık şablonlar hazırladık. 

Bildiğiniz gibi 24 Kasım öğretmenler günü yaklaşıyor ve küçük çocukların heyecanı yüzlerine yansıyor. Çocuklar sayfa sayfa dolaşıp ne resim çizip öğretmenime göndermek zorunda olduğumu merak ettiler, ben 24 Kasım'da henüz bir haftayken erken yakalandılar. Aslında çocuklarımızın heyecanını ve tatlı telaşını paylaşıyoruz. Çocuklarım öğretmenleri için nasıl resim çizeceklerine henüz karar vermediler. İki çocuğum sayfa sayfa dolaştı ve öğretmenler günü resim çalışmalarına erken başladı. İkisi de farklı resimlerle öğretmenlerine gitmek istiyor. Bu yüzden Arda tableti aldı, Mete'de bilgisayara gitti ve en güzel fotoğrafları aramaya başladı. Biri tableti kapatır, diğeri bilgisayarı kapatır, böylece birbirlerinin bulduğu resimler aynı olmaz. 

Nereden geliyor? Bana 24 Kasım'ın hikayesini sordular. Bunu hiç sormadım. Ama şimdi görüyorum ki, 24 Kasım ve 1 asır önceki özgeçmişinden google arama motoru 1928 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edilmiş ve yıllardan beri ülke genelinde her 24 Kasım hocası kutlanmaktadır.

Bu arada çocuklarda iki farklı ve güzel resim buldular ve resim işine başladılar. Şimdi 24 Kasım sabahı öğretmenler gününü sabırsızlıkla bekleyecekler. Çocuklarla evde bir hafta zor geçecek diye düşünüyorum, bakalım 1 hafta sonra ne olacak, çok merak ediyorum.

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP