Nişan Tepsisi Süsleme Örnekleri

  • 833
  • 0 Yorum
Nişan Tepsisi Süsleme Örnekleri>

Bahar, nişan ayları demektir. Bir düğün yaptığımız bilindiği gibi, nişan kelimesi de ilkbahara karşılık gelir. Bahar yaklaşırken, genç kızlar ve genç erkekler nişanlandı. Ayrıca, evlerinizi nişan törenlerine nasıl hazırlayacağınız ve en güzel nişan tepsisi modellerini ve dekorasyon örneklerini bu acele ile nasıl paylaşacağımız hakkında bilgi vermek istedik.

Bu süreçte yapılacak çok şey olduğu için hiçbir şeye özel zaman ayırmak mümkün değildir. Düzinelerce model ve dekorasyon arasından seçim yapmanızı kolaylaştırmak için, en güzel tasarımları en yeni trend katılım tepsisi modelleri ile bir araya getirdik. Yenilikçi ve modern olmanın yanı sıra, tarzınızı vurgulayan tasarımlar da seçebilirsiniz.

Günümüzde, nişan tepsisi ahşap modelleri diğer aynalı, gümüş veya metal modellerden daha belirgin hale geliyor. Bu ahşap tepsiler, tepsilerden ziyade daha şekilli ağaçlardan oluşur. Bu ahşap tepsilerin iki farklı modeli var, ilki tamamen ahşap, üzerinde makas ve halkalar var. Diğeri, çoğunlukla metal zeminlerle kaplı tepsilerdeki aksesuarların ahşapla kaplandığı tasarımlardır. Galerimizde, nişan tepsisi modelleri ile bunları nasıl dekore edeceğiniz ve dekore edeceğinizle ilgili fikirleri de görebilirsiniz. Örnekleri incelediğinizde, yapılması daha kolay olan farkları ve farklı özellikleri görebilirsiniz.

Aynalı geçme tepsi modelleri ahşap modellerden sonra en çok tercih edilen modellerdir. Süslenmiş olanlar daha pahalı olduğundan, kendi tepsinizi alıp gerekli malzemeleri bulabilir ve kendiniz dekore edebilirsiniz.

Hangi malzemeleri kullanabileceğinize ve ne tür dekorasyon yapabileceğinize dair çok sayıda örneği incelemeniz gerekir. Örneklere bakarken, etkileşim tepsisinin nasıl dekore edileceğini açıkça görebilirsiniz.

Tül ve kurdelelerin bolca kullanıldığı nişan tepsilerinde deniz kabuklarından yapılmış yüzük kutuları, camdan yapılmış makaslar, özel kelimeler ve tüllerden yapılmış nişan şeritleri kullanabilirsiniz.

Bir şekilde hayal ettikten sonra, nişan tepsisi modellerini seçmek ve buna göre bir şey yapmak çok daha kolay olacaktır.

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP