İstanbul Pansiyonları Odaları ve Özellikleri 2020

  • 345
  • 0 Yorum
İstanbul Pansiyonları Odaları ve Özellikleri 2020>

İstanbul Pansiyonları Odaları ve Özellikleri, İstanbul pansiyonları hangi semtte,istanbul pansiyon çeşitleri,hangi semttte pansiyonlar bulunur?

 

İstanbul Pansiyonlarında Odalar ve Özellikler – Pansiyon Fiyatına Oteller

Erken rezervasyon imkanı ile sunulan İstanbul pansiyonları her ilçede ve bölgede bulunmaktadır. Ayrıca, çevrimiçi olarak veya telefonda yapılan rezervasyonlarda indirim sunar. Bu indirimler İstanbul'un hostel seçeneklerinin konumuna göre değişebilir. Yüzde on kapsamında başlayan indirimler hafta boyunca yüzde 30'a çıkıyor ve misafir memnuniyeti sağlıyor.

İstanbul Pansiyonları Odaları ve Özellikleri İstanbul Pansiyon

İstanbul Pansiyonları Hangi Semtte

İstanbul pansiyonları her iki tarafta da uygun fiyatlarla tutulabilir. Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş'ta tamamen Avrupa yakasında merkezi olan hosteller bulunmaktadır. Ayrıca Maslak, Kağıthane ve Beyazıt gibi ilçelerde pansiyonlar bulunmaktadır. Anadolu yakasında İstanbul hostel seçenekleri değerlendirilebilir. Üsküdar, Ümraniye ve Ataşehir ilçelerinde, özellikle Kadıköy'de konforlu bir konaklama vaat eden pansiyonlar bulunmaktadır. Varış noktanız İstanbul'un Anadolu yakasındaysa, İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki Gezilecek Yerler makalemizle de ilgilenebilirsiniz.

İstanbul Pansiyonlarında Standart Odalar

İstanbul Pansiyonları Odaları ve Özellikleri İstanbul Pansiyonları Oda

İstanbul hostel kategorilerinde tek ve çift standart odalar ilk seçenektir. Temel ihtiyaçları karşılayan çeşitli buklet ve elektrikli aletler içerir. Televizyon ünitesi uydu yayınlarına açıktır ve 100'den fazla kanal içerir.

Odalar günlük olarak temizlendiğinden, konukların dinlenebileceği bir yapıdadır. Klimalar otomatiktir ve yazın serinlik, kışın sıcaklık ihtiyacını karşılar. Otellerde olduğu gibi, standart odalı İstanbul pansiyonları mini barlara ev sahipliği yapıyor.

Mini barda tüm yiyecek ve içecekler taze ve ücrete dahil değildir. Çıkışta mini bar kontrol edilir ve tüketilen yiyeceğe göre ek ücret alınır. Banyoda 7/24 sıcak su bulunmaktadır. Standart odalar balkonlu ve balkonsuz ikiye ayrılmıştır. Balkonsuz tipler çok daha ekonomiktir.

İstanbul Pansiyonlarında Bir Başka Seçenek: Superior Odalar

İstanbul Pansiyonları Superior Odalar

İstanbul pansiyonları bir otel vizyonuyla çeşitli oda seçenekleri sunuyor. Bu şekilde konuklar istedikleri odalardan birini seçme özgürlüğüne sahip olabilirler. Başka bir seçenek de üstün adı altında lanse edilir. Ne lüks ne de standart olmayan bu odalar günlük veya haftalık olarak biraz daha yüksek bir fiyata tutulabilir.

Fiyata dahil olan Wi-fi şifreleri, pansiyona giriş yaptıktan sonra yetkililer tarafından konuklara verilir. Standart odalar gibi bu odalarda da tek ve çift kişilik seçenekler bulunmaktadır. Farklı tarzlara ev sahipliği yapan İstanbul hostel çeşitleri de dekorasyon açısından talep ediliyor.

İç mimar tarafından seçilen mobilyalarla otel kalitesinde kalmak mümkündür. İsteyenler için Taksim ve Kadıköy gibi ilçelerde Osmanlı desenli pansiyonlar da tutulabilir.

Fransız balkonlu bu İstanbul pansiyonları deniz manzaralı odalarını müşterilerine getiriyor.

İstanbul Hostellerinde Son Seçenek: Ultra Lüks Odalar

İstanbul Pansiyonlarında Son Seçenek: Ultra Lüks Odalar

İstanbul Pansiyonları Ultra Lüks Odalar

Müşterilerin İstanbul yönetim kurulunda düşünebilecekleri başka bir seçenek daha var. Lüks veya ultra lüks adı altında piyasaya sürülen bu odalar, konuklarına sessizlik, kaliteli hizmet ve konum avantajı vaat ediyor.

Kattaki tek oda olma özelliği ile istenen mahremiyet fazlasıyla sağlanmaktadır. Ayrıca özel ve değerli eşyaların saklanması için kasaları da içerir.

Üç veya daha fazla kişi için geniş odalar. Bir adet çift kişilik ve iki adet tek kişilik yataklı odalar aileler için idealdir. Şehir merkezine yakın olan bu odalar, coğrafi konum açısından da misafirlerini tatmin ediyor.

İçindeki buklet malzemeleri standart değil, tamamen özeldir. Sabun ve şampuan gibi ürünler tamamen organik ürünlerden oluşur. Oda servisinden telefonla faydalanmak mümkündür.

Ultra lüks odalarda konaklayanlar deniz ve havuz manzaralı odalardan birini seçebilirler. Erken rezervasyon yapanlar için özel indirimler mevcuttur.

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP