Güldür Güldür Show Kadrosuna Katılan Yeni İsimler!

  • 73
  • 0 Yorum
Güldür Güldür Show Kadrosuna Katılan Yeni İsimler!>

Güldür Güldür Show yeni sezon oyuncuları ile hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda sahnede bazı oyuncularına veda eden Güldür Güldür Show, 2020-2021 sezonu için bazı eklemeler yaptı. Dağhan Külegeç ve Murat Akkoyunlu gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür Show, yeni sezonda bazı sürprizlerle ekranlarda olacak. Peki Güldür Güldür Show oyuncuları kimler? Güldür Güldür Yeni Sezon Tanıtımını sayfanın alt kısmında izleyin.İşte Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgi.

Güldür Güldür Show 2020 kadrosu 2 yeni ismin eklenmesiyle şekillenmeye devam ediyor. Ali Sunal'ın hazırladığı ve BKM Mutfak'ta çekimleri devam eden Güldür Güldür Show, Çakallarla Dans filmleriyle tanınan Murat Akkoyunlu ve Kavak Yelleri dizisi ile adından söz ettiren Dağhan Küleğeç, diziler arasında yer almaya başladı. Güldür Güldür Show'un oyuncuları.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW OYUNCU KADROSU 2020-2021

Güldür, Güldür Show'un oyuncu kadrosunda; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Male, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Bulur, Özgün Aydın, Simge Günsan Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter, Dağhan Küleğeç ve Murat Akkoyunlu gibi yetenekli isimler var. İşte oyuncuların biyografileri,

Açelya Topaloğlu, 19 Kasım 1986 İzmir doğumludur. Küçük yaşlarından üniversite eğitimine kadar dansla ilgilenen Açelya Topaloğlu, Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans Bölümü'nde dans eğitimi aldı.

Kısa bir süre Anadolu Ateşi Dans Grubunda yer aldı. Annesinin büyük desteğiyle üniversite çağına yaklaştıkça tiyatroya daha çok ağırlık verdi, 2008-2009'da MSM-Actor Studio'da müzik eğitimi aldı, 2009'da MSM-Konservatuar Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve 2013'te mezun oldu.

Alper KUL

5 Aralık 1975 İstanbul doğumludur. Yurtdışında oyunculuk eğitimini tamamlayan Kul, yazdığı ve oynadığı oyunların ardından 1997 yılında beyazperde ve televizyon kariyerine girdi. Güldür Güldür Show'da İsmail karakterini canlandıran oyuncu, aynı zamanda başrol oyuncusu Aylin Kontente ile evli.

BURAK TOPALOĞLU

4 Ocak 1988 İstanbul Bakırköy'de doğdu. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde oyunculuk eğitimini aldıktan sonra beyaz perde ile Sabit Kanca Film ile tanıştı. Şimdi Güldür, Güldür Show'da Bahadır karakterini canlandırıyor.

DOĞA RUTKAY

Oyuncu Rutkay Aziz'in ilk çocuğu olarak 30 Ekim 1978'de Ankara'da doğdu. 2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Televizyon kariyerine Günaydın İstanbul Kardeş ile başlayan Rutkay, şimdi Güldür Güldür Show'da Yeter karakterini canlandırıyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ SEZON TANITIMI

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP