Güldür Güldür Show Ayrılık Belli Oldu!

  • 56
  • 0 Yorum
Güldür Güldür Show Ayrılık Belli Oldu!>

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show programı yeni sezonda yine ekranlarda olacak! Uzun yıllardır yayınlanan eğlence programı ekrana gelen popüler yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin reytinglerini bile zorlayan programın yeni sezon çekimleri, tekrarlarla bile izleniyor, bugün çekiliyor. Çekimlerdeki fotoğraflar ve videolar, gideceği düşünülen bazı oyuncuların hala devam ettiğini gösterdi!

İlk olarak Emre Altuğ, Evrim Akın ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sezon sonunda yeni sezonda yer almayacağı duyuldu. Bu bilgilerin ardından Çağlar Çorumlu'nun bir süre önce Kanal D'nin yeni dizisi İyi Aile Babası'nda Şebnem Bozoklu ile oynayacağı ortaya çıktı. Yeni sezonda bazı isimlerin olmayacağı biliniyordu ama kaderini merak eden birkaç isim de vardı!

Bu isimler kimdi? Öncelikle son dönemde projeden projeye koşan Doğa Rutkay. Oyuncu bilindiği üzere Güldür Güldür'de Yeter karakteri ile yer almaktadır. Sezon sonunda Youtube'da bir proje başlattı. Yine Güldür Güldür ekibinin vazgeçilmezlerinden Ali Sunal, Ali Baba Doğa Ana adlı kanalda programlar yapmaya başladı. Elbette bu proje Güldür Güldür için bir engel değildi.

Ancak geçtiğimiz günlerde Show TV'de Kid From Al Haber adlı programı da sunacağı ortaya çıktı. Bu nedenle, tüm bu projelere nasıl ayak uydurulacağı kafa karıştırıcıydı. Görünüşe göre Doğa Rutkay programını çoktan yapmış ve enerjisiyle hepsine yetişmenin yollarını bulmuş… Oyuncu, Instagram paylaşımıyla bu sezon Güldür Güldür ekibinde olduğunu gösterdi.

Bir diğer "şüpheli" isim ise Ecem Erkek idi. Çünkü şu anda başka bir proje için de heyecanlı. Genç oyuncu, Yılmaz Erdoğan'ın "Ateşböceği Gördünüz mü?" Projesinin film versiyonunda rol alıyor. Çekimler birkaç hafta içinde bitecek bir proje ve Güldür Güldür için bir engel değil ama başarısıyla dikkat çeken Ecem Erkek'in başka bir projeden teklif alıp gitmesi pek olası değil!

Ancak böyle bir durumun yaşanmadığı ve Ecem Erkek'in de yeni sezona dahil olduğu ortaya çıktı! Ekibe 2018 yılında Naime adıyla katılan Ecem Erkek, Altın Kardeşler, Naime ve Bilal, Drama Teyzeler, Patroniçe gibi eskizlerle öne çıkan isim oldu. Oyuncu, yeni sezonda Güldür Güldür Show'da yer alacak isimler arasında yer alıyor.

Güldür Güldür Show'un bugünkü (1 Eylül) yeni sezon çekimlerinden Aylin Kontente ve Doğa Rutkay'ın video ve fotoğraf paylaşımı aslında yeni sezona kalanların işaretini verdi. Ama elbette takımın bir kısmı oradaydı. Diğer ekip ile bir atış daha olacak mı? Ya da şu anda müsait olanların çekilip çekilmediği bilinmiyor ama programda en azından Onur Atilla, Uğur Bilgin, İrem Kahyaoğlu, Aylin Kontente, Ali Sunal ve Açelya Topaloğlu'nun varlığı Doğa Rutkay ve Ecem Erkek ile devam edecek!

Alper Kul'un paylaşımı, kendisi, Onur Bulur ve takımdaki diğer erkek oyuncularla devam edeceklerin de ipucunu verdi. Hazırda bulunmayan ve programın kadrolu takımlarından Meltem Yılmazkaya'nın takımdan ayrıldığına dair herhangi bir bilgi yok. Ecem Erkek tarafından yapılan bir gönderi ile takımda olacağı anlaşılıyor.

Onur Atilla'nın Alper Kul'un paylaşımına verdiği mizahi mesaj dikkat çekti. "Kardeşim, bu sezon yok muyum?" Atilla'ya soran Doğa Rutkay ve Ecem Erkek paylaşıyor.

Başka kim gelecek? Yeni sürprizler var mı? Sürpriz ayrılıklar olabilir mi? Önümüzdeki günlerde hepsini bir arada göreceğiz ...

İşte oyuncuların paylaşımlarından kareler ...

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP