Evde Kına Gecesi Fikirleri 2020

  • 1014
  • 0 Yorum
Evde Kına Gecesi Fikirleri 2020>

Standart bir kına gecesi istemiyorsanız ve evde kına gecesi için farklı fikirler arıyorsanız; organizasynunuza bekarlığa veda partisi atmosferi verecek havası katmak istiyorsanız haberimizi incelemelisiniz.

 

Düğün yaklaşıyor, heyecan zirvede. Düğün, düğün bahçesi, haşhaş, vb. Hakkında konuşurken inanılmaz bir yük altında olan gelin ve damat için evde bir kına gecesi geçirmek en iyisidir. evde kına gecesi fikirleriyle dilediğiniz gibi, kaderle bir gece çalabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm detayları hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, unutmayın, sadece yakın arkadaşlarınıza kına gecesi için göndereceğiniz eğlenceli ve farklı davetiyeler hazırlamak moda! Bu davetiyeleri yazdırmadan yalnızca e-posta ile de gönderebilirsiniz.

Evde en samimi ortam, kına gecesi

Özel etkinlik salonlarındaki kına geceleri hiç samimi değildir. Etkinlik çalışanları gitmiş olsa da, kızların bakışları arasında eğlenmeye çalışırken sorunlu gözlerle izleyen erkek tarafı. Buna ek olarak, mecbur oldukları için gelmiş gibi görünen çok yakın arkadaş değiller ve masalar o kadar yakın değiller ki garip görünmüyorlar. Tüm bu tuhaflıklar arasında eğlenmeye çalışan gelin ve yakın çevresi. Kına yandığında, ay kınasının ne olduğunu yorumlayan uzak akrabalar. Tüm bu can sıkıcı ayrıntıların kına üzerinde olmasını istemiyorsanız, evinizi, bahçenizi döndürmek veya evinizin altında geniş bir salon alanınız varsa, kına gecesi için bir yer olacaktır.

En çeşitli kına gecesi malzemeleri ile hazırlıklar

Kına gecesini gelin için unutulmaz kılan gecenin detayları ve geceye katılan misafirler için geceyi unutulmaz kılan detaylar kına gecesi hediyesidir. Sevgili konuklara verilen hediyeler, unutulmaz gecenin şık anıları olacak.

Peki bu gece hangi hediyeler verilebilir? Etrafında hem hatıra olarak saklanabilen hem de normal günlük hayatta kullanılabilen süslemeli hatıra aynaları olabilir.

Arkada kına gecesi ve tarihin kim olduğu hakkında küçük bir not var. Bunlara ek olarak, kokulu sabunlar ve kokulu taşlar en popüler kına gecesi hediyeleridir. Kokulu sabun ve taşların kokusunu, rengini ve şeklini seçebilirsiniz.

Ama yine de en popüler kokunun en popüler renklerde lavanta, pembe ve açık leylak kokusu olduğunu söyleyelim. Evde kına gecesi hakkında ihtiyacınız olabilecek diğer bilgiler için, kına gecesi için bahçe dekorasyon fikirleri hakkındaki makalemize göz atabilirsiniz.

Evde kına gecesi için en güzel hediye ve dekorasyon örnekleri galerimizde sizi bekliyor!

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP