En Yeni Asma Tavan Modelleri

  • 19784
  • 0 Yorum
En Yeni Asma Tavan Modelleri>

Seçmiş olduğunuz asma tavan modeli ile evinizin klasik görünümlü odası bile çok farklı bir hale gelebilir. 

Asma tavan modelleri; salon, oturma odası, koridor, mutfak ve banyo gibi evimizin farklı alanlarında tercih edilen en şık dekorasyon detaylarından biridir. En klasik ve sade oda dekorasyonları bile modern asma tavan modelleriyle oldukça farklı olabilir. Geçmişte, yalnızca alçı levha ile yapılabilecek asma tavanlar, bu nedenle çok sınırlı olanaklara ve modellere sahip, şimdi geniş bir malzeme ve ekipman yelpazesiyle inşa edilebilir.

Salon asma tavan Modelleri

Asma tavanlarda kullanılan ekipman ve malzemelerin çeşitlendirilmesi ile hem model sayısı artmış hem de fiyatlar daha ekonomik hale gelmiştir. Günümüzde ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkes için farklı bir asma tavan modeli bulmak daha kolaydır. Seçmek zorlanacaksınız çok güzel ve modern asma tavan modelleri vardır.

Odalarımıza hangi modelde bir asma tavan seçmeliyiz?

Yatak odalarında ahşap ve alçı asma tavan modelleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Diğer malzemeler çok tercih edilmez. Ahşap en doğal ve sağlıklı malzemedir. Yaydığı pozitif enerji ile çoğunlukla yatak odası asma tavan modeli olarak beğeniliyor. Galerimizde çeşitli ahşap asma tavan modellerini görebilirsiniz. Bu asma tavan modellerinin odadaki mobilyalarla nasıl eşleştirildiğini de görebilirsiniz. Alçı salon ve salon için kullanılır. Ancak, bu alanda çelik ve diğer asma tavan malzemeleri de kullanılabilir. Minimal bir hafif salon dekorasyonu, beyaz gibi açık renkli alçı tavan tasarımlarıyla tamamlanabilir. Bu salon türünü tercih ederseniz, aydınlatma sistemine sahip asma tavan modellerini de seçebilirsiniz.

Klasik asma tavan modelleri, tavan döşemeleri yerine yeni bir zeminden veya tavandan yapılmış bir katmandan oluşur. Bu katmanlar seçtiğiniz aydınlatma sistemine döşenebilir. Tavan aydınlatması, oturma odalarında veya salonlarda çok önerilen bir aydınlatma tarzı olmasa da, bu tür aydınlatmayı mutfaklarda ve banyolarda kullanabilirsiniz.

En güzel asma tavan modellerini sizler için derlemeye çalıştık.

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP