En Popüler Kısa Saç Modelleri 2020

Güzellik & Moda

En Popüler Kısa Saç Modelleri 2020

Saçınızı kesmek ve kısa saçlarla fark yaratmak istiyorsanız, en popüler kısa saç stilleri hakkında bazı ipuçlarına ihtiyacınız olabilir. Sizin için seçtiğimiz kısa saç modelleri size ilham verecek ve en popüler kısa saç stillerinden birini seçip uygulayacaksınız.


En Popüler Kadın Kısa Saç Modelleri

Bazı kadınlar saçlarının kısa olduğundan, bazıları uzun saçlarından şikayetçi. Aslında, doğru yüz için doğru model saç seçerken harikalar yaratılabilir. Dikkat ederseniz, bazı kadınların kısa saçlarıyla nasıl kadınsı göründüğüne tanık oldunuz.Avrupa'da ünlü olan ünlülerin saç stillerini kısa saçlarıyla paylaşmak ve en iyi kısa saç stillerini taşımak istiyoruz. Belki bu ünlüler kısa saç konusunda size ilham verecektir.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Klasik (Kate Mara)

Kate Mara, kısa saç modeliyle yüz özelliklerini vurguladı ve yaşının daha küçük görünmesini sağladı. Kısa saç numarasından yararlanan Kate Mara'nın doğru seçimi yaptığını düşünüyoruz.

En popüler saç modelleri arasında yer alan klasik model, oval ve yuvarlak yüzlere çok daha iyi gider. Yüzü daha tatlı gösterirken, kadınsı yapıyı vurgular. Ek olarak, düz ve kısa saçlar kolay saç bakımının yanı sıra daha iyi şekillendirilebilir.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Yumuşak (Audrey Tautou)

Audrey Tautou'nun bol katlanmış ve dalgalı saçları elmacık kemiklerinin görünümünü yumuşattı. Saçlarınız Audrey Tautou kadar dalgalı ve kısasa, yumuşak saç modeli sizin için en uygun model olacaktır.

Audrey Tautou'nun bu saç kesimi sayesinde, yüz özellikleri daha belirgin hale geldi ve gözleri daha belirgin hale geldi. Bu nedenle, en popüler kısa saç modelleri arasında ikinci sırada yer aldı.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Asimetrik (Scarlett Johansson)

Kısa saç stilleri arasında biraz daha sıradışı gitmek istiyorsanız, Scarlett Johansson’ın asimetrik modelini deneyebilirsiniz. Asimetrik saç modelinde saçlar yanlardan kazınır ve asimetrik olarak kesilir.

Saçlarının dağınık bir hava ve rastgele makas oluşturması aslında bilinçli olarak yapılır. Herhangi bir zamanda yandan tarama yapabilir veya dağınık havada bırakabilir. Günlük kısa bir saç modeli arıyorsanız, sadece ciddi bir yere girecekseniz, kendinizi resimde gösterildiği gibi tararken bulabilirsiniz.

Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlar için uygun bir model olan asimetrik saç modeli, denenmesi ve çok beğenilmesi gereken en popüler kısa saç stilleri arasındadır.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Karışık (Lily Collins)

Saçınıza ve tarzınıza enerji eklemek istiyorsanız, saçlarınızı Lily Collins gibi kesebilirsiniz. Hacimli saçları seven ve kemikli yüzlere iyi uyan bu saç modeli de birçok yüze uygundur.

Bu karışık saç stilini aynı anda şekillendirmek son derece kolaydır. Bunun dışında, sabahları çok kısa bir bakım yaparak harika bir saç stiline sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu siz yazın!

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap