CC Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

  • 316
  • 0 Comments
CC Krem Nedir? Ne İşe Yarar?>

Sihirli etkiye sahip makyaj malzemelerinden birisiyle karşınızdayız: CC krem nedir? Bu ne işe yarıyor? Bu sık sorulan soruları cevaplamaya çalıştık.

CC kremleri (Renk Düzeltme), BB kremleri (Güzellik Balsamı) veya hatta DD (Günlük Savunma) EE (Ekstra Eksfoliyasyon) ve PP (Pembe Mükemmel) kremler… Bugün, makyaj malzemeleri teknoloji ile çeşitlendirilip geliştirildiğinde, bu cilt ürünleri sihirli etkisi ile uygulaması gerçekten kolaydır. Şekilleriyle güzel görüneceğine söz veriyorlar. Peki bu makalenin konuğu CC krem ​​ne yapıyor? Bu cilt ürünü hakkında, çoğu zaman BB kremleri ile karıştırılan tüm kafa karıştırıcı soruları cevaplamaya geldik! Makalede, en iyi CC krem ​​ve CC krem ​​önerilerini de bulabilirsiniz. Peki BB ve CC krem ​​arasındaki fark nedir?

CC Krem nedir?

CC krem, renk eşitsizliklerini kapatmak ve cildi dengelemek için kullanılan son derece ince bir sıvı cilt ürünleridir. CC harfleri bazen "Renk Düzeltme", yani renk düzenleme, bazen "Cilt Düzeltme", yani cilt dengeleme anlamında kullanılır. CC krem ​​kullananlar bu üründen çok memnunlar! CC krem ​​bunu nasıl yapıyor?

CC Cream ne yapıyor?

Zengin CC kremleri, içindeki ışığı yansıtan pigmentlerle ciltteki renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır.

Kızarıklık, sarılık, leke görünümü ve yorgun görünümü bu şekilde ortadan kaldıran ve parlak bir etki yaratan CC kremleri, fondöten herhangi bir temel olmadan kullanarak cildin harika görünmesini sağlar.

Aynı zamanda, hedeflenen CC kremleri ile yağlı cildin aşırı parlaklığını kontrol eder ve nemlendirme özelliği ile kuru alanları gün boyunca nemli tutar.

SPF içeriğine sahip CC kremleri güneşin zararlı etkilerini önler ve lekelerin oluşumunu önler. Resmen büyülü bir etkisi var! L'Oréal CC kremiyle mümkün olan en kısa sürede karşılaşmalısınız.

Editörün Önerisi:

Cildinizdeki yoğun görünümden şikayet ederseniz, karanlığı gizleyecek ve size parlak bir görünüm verecek L'Oréal Paris Nude Magique Yorgunluk Karşıtı Scars CC Krem'i denemelisiniz.

CC Kreminin Yapısı

CC kremlerinin BB kremleri ve temellerinden çok daha ince bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çok ince olduğu için yüz neredeyse hissedilmez. Fondöten kullanmak istemediğiniz, ancak cilt tonunun eşit görünmesini istediğiniz günlerde, CC kremleri, sanki değilmiş gibi makyaj için idealdir!

CC kremlerinin genellikle pek çok rengi yoktur. CC kremayı denerken renksiz bir ürünle karşılaşırsanız şaşırmayın, özelliklerindeki renk pigmentleri cildin kendi tonuyla uyumlu çalışır. Uygulamadan bir süre sonra, bu pigmentler adapte olacak ve hatta cilt renginizi ayarlayacaktır.

CC Krem Nasıl Uygulanır?

1.Adım: Doğru CC kremini seçin

CC krem ​​seçenekleri arasında en uygun cilt tipini bulmak için elinizde küçük bir test yapabilirsiniz. Yağlı cildiniz varsa, ıslak cila CC krem ​​yerine mat cila cilt ürünleri kullanmalısınız. Kuru bağlayıcılar ise CC kremlerle daha canlı bir makyaj elde edebileceklerdir, aksine ıslak kaplamalı olacaktır.

Size en uygun CC kremini nasıl bulabilirsiniz? Bu kremlerin ana amacı cilt rengini düzenlemek ve eşit bir görünüm sağlamaktır. Buna göre, kızarıklığı gideren, donuk cildi canlandıran ve yorgunluğun neden olduğu renk düzensizliklerini gideren çeşitler vardır. Cildinizi iyi biliyorsanız ve buna göre ihtiyacınız olan kremayı seçerseniz, en iyi sonucu alabilirsiniz. Yağlı ciltler için CC krem ​​önerileri arayanlar, mat kaplamalı CC kremleri aramalıdır.

Adım 2: CC kremini parmağınızla uygulayın

CC kremini önce cildinize parmağınızla uygulamanız gerekir. Böylece, parmağınızın ısısı ile CC kremi cildinize daha yumuşak ve eşit bir şekilde dağılacaktır.

CC kremini makyaj tabanı olarak da kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, makyajınızın kalıcılığını da etkileyecek şekilde nemlendirici bir özelliğe sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bir taşla iki kuş!

Adım 3: CC kremini dağıtın

CC kremini yüzünüze uyguladıktan sonra, bir makyaj süngeri veya bir makyaj fırçasıyla dağıtmalısınız. Yüzünüzde ıslak bir yüzey istiyorsanız, önce makyaj süngerini ıslatmanız ve ardından CC kremini dağıtmaya başlamanız gerekir.

En İyi CC Krem İpuçları

L'Oréal Paris Çıplak Magique Yorgunluk Karşıtı Yaralar CC Krem

Kuşkusuz, CC kremleri arasında en taze görüntüyü yakaladığımız ürün L'Oréal Paris Nude Magique Yorgunluk Karşıtı CC Krem'dir. Yüzdeki tüm yorgunluk çizgilerini kaybeden ve yüze dinlenmiş bir görünüm veren bu CC kremini seviyoruz. Özellikle Pazartesi sabahları kurtarıcısı olan bu ürün hem makyaj tabanı hem de doğal cilt ürünü olarak kullanılabilir. CC krem ​​fiyat bilgisi için güzellik pazarlarını ziyaret edebilirsiniz.

Lancôme City Miracle CC Krem

Lancôme City Miracle CC Krem'i hem güneş koruması hem de cildinize, özellikle sıcak günlerde taze bir görünüm için kullanmalısınız. 50 SPF özelliği ile cildinizi en sıcak günlerde bile güneşin zararlı ve zararlı etkilerinden koruyacaksınız. Lancôme CC krem ​​ayrıca yaşlanma karşıtı bileşeniyle cildinizi besler ve yüze genç bir etki bırakır.

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP