Bellona Alegro Salon Takımı Modelleri

  • 774
  • 0 Comments
Bellona Alegro Salon Takımı Modelleri>

Bellona yeni sezon ürünleri içerisinde paylaştığı salon takımı modelleri arasında alegro modelleri çok dikkat çekecek ve salonlarımıza büyük ölçüde şıklık katacak bir modeldir.Şimdi sizlerle birlikte alegro salon takımı modellerini birlikte inceleyelim.

Alegro Salon Takımı Özellikleri

Alegro Yemek Odası Takımına konsept olarak çalışılan Alegro Salon Takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile serimize alınmıştır.

Tüketicilerimiz odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir.

Alegro Salon Takımı son yıllarda yoğun talep gören Chester tarzda tasarlanmış olup, ürüne özgü detaylar ve uygulamalar ile son derece şık bir salon takımı olarak tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Yeni modelimizin sırt kısmında yer alan makrome dikiş ve düğme çektirme uygulamaları üçlü ve ikili koltuk kollarında da devam ettirilerek zengin ve gösterişli bir çizgi oluşturulmuştur. 

Ürünümüzün Chester tarzına uygun biçimde tasarlanan P kol yapısı alt bazadan başlayan ve kol yanında devam eden ahşap klapa ile bütünleşerek son derece asil bir duruş sergilemektedir.

Şık detaylar ile bezeli yeni modelimizin tüm ünitelerinde doğal ahşap malzemeden yapılmış klapalar, modern formlu ahşap ayaklar ile birleşerek ürüne estetik bir hava kazandırmıştır.

Yeni modelimizde üçlü yataklı ve üçlü sabit olmak üzere iki adet üçlü ünite alternatifi bulunmaktadır. Yataklı üçlü koltuk ünitesinde iki parçalı çalışan tek-yat mekanizması ile tüketicilerimize yatak fonksiyonu da sunulmuştur.

Ürünümüzün font kısmında kullanılan 32 DNS soft sünger ile rahat ve konforlu bir oturum sunulmuştur.

Alegro üçlü koltuk ünitesinde ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak son dönemlerde oldukça trend olan peluş kırlentler de kullanılmış olup, ürünümüzün modern salon takımı algısı desteklenmiştir.

Alegro salon takımının özelliklerini inceledik şimdi modelimizi yakından inceleyelim.

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)245.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)72.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)178.00cm

Derinlik: (Y)75.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)206.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)72.00cm

Berjer Koltuk

Genişlik: (X)89.00cm

Derinlik: (Y)84.00cm

Yükseklik: (Z)100.00cm

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP