Bebeğinize İsim Koyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çocuk Gelişimi

Bebeğinize İsim Koyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İsimlerimiz, bizi diğer insanlardan farklı kılan harflerin birleşiminin oluşturduğu kelimelerdir.


Bebeğin cinsiyeti hakkında bilgi edindikten sonra anne ve baba adayları konuyla ilgili çeşitli araştırmalar yapmaya başlar. 

İsminiz kaderinizdir!

Kuantum fiziği ve felsefesine göre, evrendeki her şeyin enerji olduğunu biliyoruz. Sesin yaydığı frekans da önemli bir enerji vericisidir. İsimlerimizdeki harflerin sıklığı her atomik bedeni, enerji bedenini ve aklı etkiler. Her harf düşük veya yüksek, pozitif veya negatif frekanslara sahiptir. Her bir mektubun sıklığı, bilim adamları tarafından incelenir ve aynı renk spektrumu gibi frekans yaydığı tespit edilir. Bazı harfler çok güçlü ve yüksek enerji almamıza izin veriyor, bazı harfler enerjimizi düşürüyor. Dahası, harfler çakra adı verilen enerji merkezlerimizle de ilgilidir. Kısaca söylemek gerekirse, ismimizdeki harflerin içinde bulunduğumuz enerji seviyesini etkilediğini ve yaşamlarımızdaki deneyim ve karakterimizi etkilediğini düşünüyorum. Adını verdiğim insanların hayatlarında kendim de dahil olmak üzere ek ad çalışmaları yaparak önemli olumlu değişiklikler tespit edildi.

Doğru İsim Tespiti

Kişinin tanınmasını ve diğerlerinden ayırt edilmesini sağlamak. Bu yüzden bize verilen isimlerle de tanınıyoruz. Bu nedenle isimlerimiz çok önemlidir. Adında bir kişi satıldı ”diye sorduğunda arkadaşlarına“ Kaç tane sattın? İçinde kendine güven ve kendine zarar verme. “Yeter” adlı bir kişiye “Yeterince altı” adı verildiğinde, bilinçaltı onun istenmeyen olduğunu düşünüyor. İsmimiz markamızdır ve bizi değerli ya da değersiz kılar.

 

İsminizi sevmek önemlidir

İnsanlar isimleriyle yaşadıklarını söylüyorlar. İsim hayatımızda gerçekten önemlidir. İsimlerimiz markalarımızdır. En önemli şey, kişinin adını sevmesi ve onunla özdeşleşmesidir. Adınızla çağrıldığında, elektromanyetik alanınız ve endokrin sisteminiz ses frekanslarından etkilenir. Bu nedenle, adınızla barışmanız ve onu sevmeniz önemlidir. Bilimsel olarak kanıtlanmamış olmasına rağmen, bazı harflerin sesleri beyin frekanslarımızı olumsuz, bazı harflerin sesleri de olumlu yönde etkiliyor. Harflerin bazıları, sesler bir araya geldiğinde pozitif bir akış sağlarken, diğerleri engelleyici frekanslar yayar.

 

Bebeklere yüksek enerjili isimler vermenin hayatlarını kolaylaştıracağı çok önemlidir, bu yüzden birçok aile bana uygulanır.

Tarih boyunca insanlar, isimleri adlandırmaya büyük önem vermiş ve belirtilen isimlerin insanların yaşamlarını etkileyeceğine inanmıştır. Eski Türk toplumları çocuğu adlandırmaya büyük önem verdi. Adlandırma çeşitli törenlerde ve törenlerde yapıldı. Adın çocuğun kaderini, yani kaderi etkileyeceğine inandılar.

Harflerin enerjileri çok önemlidir

Hem adın anlamı hem de içerdiği harflerin enerjileri çok önemlidir. İsimlerimiz psikolojimizi etkiler. Adımız ve kişiliğimiz ve karakterimiz arasında kaçınılmaz bir bilinçaltı bağı oluşuyor ve bu oluşum çevremizdeki diğer insanların bilinçaltına bir mesaj. Her birimiz kendi markamız altında yaşıyoruz. Markamız ne kadar iyi olursa hayatın başarısı da o kadar yüksek olur.

Ölü insanın İsmini Koymak

İlk andan itibaren, doğru adla hitap etmek ve doğru enerjileri yüklemek, ebeveynler için gelecekleri için büyük bir iyiliktir. Yapılacak en büyük hatalardan biri, dünya deneyimine henüz yeni gelmiş, fethedilen yeni aile üyelerinin isimlerini koymaktır. Bu en yaşlı ruhlar benzer deneyimlere sahiptir ve aslında asla kendileri olamazlar. Ayrıca, Nur, Kadir, Aziz, Kerim, Rauf gibi isimleri içeren Tanrı isimleri, ağır isimleri taşıyan kişilerin isimleri gibi isimleri, böylece her gün Tanrı isimlerini taşıyanların isimlerini taşıyan bu isimler bu güzel sıfatları taşımalıdır. Örneğin, Nur ya da Nur isminde "Ya Nur" esması isminde olan kişilerin 256 kere bahsetmeleri gerekir.

Başka bir konu doğum tarihi ve doğum tarihidir. Aynı isimde iki kişi, doğum kodları tarihindeki farklılıklar nedeniyle farklı özellikler gösterebilir. İsim analizi yaparken, isim, soyisim ve doğum kodlarının tarihine göre bir analiz yapıyorum.

Melis: Çok iyi projeler üretebilecek ve şanslı olabilecek enerjiye sahipler. Ellerini kullanarak çalışacakları sanat veya meslek dallarına eğilimlidirler. Akıllılar, akıllılar ve biraz kurnazlar. Duygusal ve hassas olmalarına rağmen, mantıklarıyla karar verirler. Paranın değerini bilerek, tasarruf edebilir ve mülk sahibi olabilirler.

Zuhal: Evrenden yüksek enerji aldıkları için şanslılar. Ancak, arzu ettiklerini elde etmek için çok çaba harcamak zorunda kalabilirler. Bazen zor deneyimler yaşayabilirler, ama şans her zaman onlara yardımcı olur. Güçlü bir karaktere sahiptir. Gururlu ve biraz da ortalanmış bir yapıya sahip olabilirim. Bilgiye önem veriyorlar, öğrenmeye ve araştırmaya ilgi duyuyorlar, bu nedenle akademik bir kariyer yapmaları veya işlerinde yüksek bir kariyere sahip olmaları muhtemel. Sanat veya mesleklerde başarılı olmaları ve yüksek bir kariyere sahip olmaları mümkündür. Onlar akıllı ve mantıklı.

Kaan: Akıllılar, yüksek bir algılarına sahipler. Kariyerlerinde başarılı olabilirler çünkü iddialı ve sosyal bir enerjileri var. Doğru ve mantıklı kararlar alarak doğru kararları verebilirler. Aşk hakkında güzel bir enerjileri var.

Burak: Önsezileri yüksek, bir kısmı ben merkezli ve biraz dengesiz yapılar. Ancak, evrenden aldıkları yüksek enerji sayesinde, kariyerlerinde çok yükselebilir ve zengin olabilirler. Algılar yüksek. Girişken ve iddialı bir ruhu var. Güzel projeler üretiyorlar. Genellikle güzel enerjili bir isimdir.

Birkaç harften yorumlar

C: Liderlik özelliklerini kişiye yükler. Size orijinal yaşamı keşfetme ve sürme merakını verir. İstekli ve savaşçı olurlar. Onur ve erdem özellikleri verir. Yüksek algılama, şık, enerjik ve mantıklı davranışları var. İsimlerinde düşük enerjili bir mektubu yoksa, sevgi enerjisini çekeceklerdir. Her zaman zirveye çıkmak ve zirvede kalmak isterler. Kan hastalıklarına, üreme organlarına ve idrar yollarına dikkat etmelidirler.

K: Büyük kütleleri etkileyebilecek manyetik güce sahip olabilirler. Etraflarındaki insanları toplayabilir ve güçlerini birleştirerek başarıya ulaşabilirler. Şöhreti artırabilen, şöhret ve şeref yakalayabilen güçlü yapılara sahiptir. Ayrıca patlayıcı ve kızgın bir yapıya sahip olabilirler. Utangaç görünebilirler, aslında duygusal bir yapıya sahip olabilirler. Endokrin sistemdeki tüm hormonlara ve sinir sistemine dikkat etmeleri gerekir.

M: İş, para ve aşk hayatında başarı getiren üstün güçlere sahip bir mektup. Sevilmeleri ve değerli olma istekleri çok güçlüdür. Yanıtlarını görmezlerse, duyarlı davranışlar gösterebilirler. Mantıklı, istekli ve güçlü ve konsantrasyon güçleri de geliştirildi. Düşünerek ve bilinçli davranırlar. Akıllılar ve akıllılar. Makul davranış gösterirler. Adında negatif enerji mektubu yoksa, bunlar genellikle mülk sahipleri ve zengindir. Eğer ondan sonraki harf zayıf değilse, çok güçlü enerjileri vardır ve ayakları yere sağlamca basmıştır. Göğüs, mide ve sindirim sistemine dikkat etmelidirler.

İ: Duygusal duygularını ifade edebilecek bir yapıya sahiptir ve sanatla ilgileniyorsa, sanatına yansıtabilir. Sanat dışı iş hayatında kırılgan ve hassas davranışlar sergileyebilir. İkili ilişkilerde mutsuzluk yaşayabilir, çünkü daima sevgi ve ilgi bekler. Tiroid ve boğaz rahatsızlıklarına ve mide-karaciğer rahatsızlıklarına dikkat etmelidirler.

 

Yorumlar

İlk yorumu siz yazın!

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap