Asma Tavan Modelleri

  • 81
  • 0 Yorum
Asma Tavan Modelleri>

Asma tavan modelleri, oturma odası, oturma odası, koridor, mutfak ve banyo gibi evimizin farklı alanlarında tercih edilen en şık dekorasyon detaylarından biridir. Modern asma tavan modelleriyle en klasik ve sade oda dekorasyonu bile oldukça farklı yapılabilir. Eskiden sadece alçıpan ile yapılmış olan ve bu nedenle çok sınırlı olasılık ve modellere sahip olan asma tavanlar, şimdi çok çeşitli malzeme ve ekipmanlarla yapılabilir.

Asma tavanlarda kullanılan ekipman ve malzemelerin çeşitliliğiyle, hem model sayısı arttı hem de fiyatları daha ekonomik hale geldi. Günümüzde, ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkes için farklı bir asma tavan modeli bulmak daha kolaydır. O kadar çok güzel ve modern asma tavan modeli var ki seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Ahşap ve alçı asma tavan modelleri ağırlıklı olarak yatak odalarında kullanılmaktadır. Diğer malzemeler çok tercih edilmez. Ahşap en doğal ve en sağlıklı malzemedir. Yaydığı pozitif enerji ile çoğunlukla yatak odası asma tavan modeli olarak sevilir. Galerimizde sizin için araştırdığımız örneklerimiz arasında çeşitli ahşap asma tavan modellerini görebilirsiniz.

Bu asma tavan modellerinin odadaki öğelerle nasıl uyumlu olduğunu da inceleyebilirsiniz. Alçı oturma odası ve salon için tekrar kullanılır. Bununla birlikte, bu alan için çelik ve diğer asma tavan malzemeleri de kullanılabilir. Minimal açık renklerde oturma odası dekorasyonu, beyaz gibi açık renklerde alçı tavan tasarımlarını tamamlayabilir. Bu tür bir salon için, bir aydınlatma sistemi ile donatılmış asma tavan modellerini de seçebilirsiniz.

Klasik asma tavan modelleri yeni bir zeminden veya daha ziyade kaplı tavanlardan ziyade tavandan yapılmış bir katmandan oluşur. Bu katmanlara herhangi bir tarzda aydınlatma sistemi döşenebilir. Tavan aydınlatması oturma odalarında veya salonlarda şiddetle tavsiye edilmeyen bir aydınlatma tarzı olmasa da, bu aydınlatmayı mutfaklarda ve banyolarda kullanabilirsiniz.

Şimdi sizler için derlediğimiz modelleri inceleyelim;

 

 

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP