2020 Saç Trendlerini Keşfediyoruz!

  • 489
  • 0 Comments
2020 Saç Trendlerini Keşfediyoruz!>

8-11 Ekim tarihlerinde New York, Paris ve Milano Moda Haftalarından sonra İstanbul'da yapılacak olan Mercedes-Benz Moda Haftası İstanbul maratonu, L'Oréal Professionnel'in resmi saç sponsorluğu ile gerçekleştirilecek! Moda haftasından önce bizimle 2020 saç trendini keşfetmeye ne dersiniz? İşte 2020'nin saç trendleri!

Cornrow Örgüler

90'lı yıllarda sıkça gördüğümüz örgülü saç modelleri son yıllarda tekrar trend oluyor. Son olarak, New York Moda Haftası'nda moda şovlarına katılan modellerin ve ünlülerin saçlarında gördüğümüz korniş örgüler ve moda blogcuları 2020 saç trendlerinin başında geliyor.

Korniş örgüler, ince örgü sıralarının birleştirilmesiyle oluşturulur. Balıksırtı modeli ve demir korniş örgüler arasındaki klasik örgülerden farkı çok daha incedir. Festivallerde sıkça gördüğümüz korniş örgüler, gelecek yıl sokak modasını ele geçireceğimizi anlatacak.

Cornrow örgülerinin saçta daha kalıcı olması ve saçları düzeltmesi için Tecni.ART şekillendirme araçlarından biri olan Fix Max'i kullanmanızı öneririz.

Ekstra Hacimli Saçlar

Hantal saç modelleri 2020 trendlerini işaretleyecek! Ekstra hacimli kabarık saçlar 70'lerden esinlenen romantik görünümlere benzeyen hacimli saç modelleri, gelecek yıl sokak modasında sık sık karşılaşacağımız bir trend olacak.

Hacimli saçlar hem sokak stiline hem de 70'lerin ışıltılı dünyasının dışındaymış gibi hissedeceğimiz saç stilleriyle podyumlara yansıtılacak.

Platin Sarı

Donma etkisiyle çarpıcı ve dikkat çekici sarılar, önümüzdeki 2020'nin en popüler trendlerinden biri olmaya devam edecek. İçindeki soğuk tonlarla çarpıcı bir görünüm sağlayan platin sarışınlar, 2020'nin saç trendidir. Doğal saç renginiz olsa bile sarı değil, uzman bir kuaför dokunuşuyla mükemmel sarışınlara ulaşabilirsiniz.

Majirel Cool Cover saç boyası, küllü tonları ile soğuk sarı saç rengini elde etmek için mükemmeldir. L'Oréal Professionnel uzman salonlarındaki Majirel Cool Cover ile saçlarınızdaki küllü sarışınların cazibesini de deneyimleyebilirsiniz.

Kırmızı Dokunuşlar

Kızıl saç, gelecek yılın en trend ve popüler saç modellerinden biri olacak! Çekici kızıllar; Ayrıca saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağladığından, hem dikkat çekici hem de dinamik bir görünüm sağlar.

Dünyaca ünlü markaların 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını tanıttığı defilelerde, genellikle podyumda kızıl saçlar gördük. Kızıl saçlı moda podyumlarından sokaklara atlamadan bu eğilimi yakalayabilir ve muhteşem kırmızılara ulaşabilirsiniz. Kızıl saçlarınızı daha parlak göstermek için Tecni.ART şekillendirme araçlarından Yüzük Işığı kullanabilirsiniz.

Düşük Atkuyruğu

Doğallık ve sadelik modası tüm dünyayı tahrip ederken, saçtaki doğallığın izlerini görmeye devam ediyoruz. Doğal görünüm sağlayan düşük atkuyruğu, 2020'nin en popüler trendlerinden biridir. Şık bir kombinasyon veya günlük bir kıyafetle tamamlayabileceğiniz düşük at kuyruğu modelleri ile her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Geriye Taranmış Islak Saçlar

Islak görünümlü saçlar son yılların en moda saçlarından biridir ve gelecek yıl ıslak saçlar sokaklarda etkili olmaya devam edecektir. Hem erkeksi hem de kadınsılığı aynı anda veren ıslak saçlarla iddialı tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Taradığınız saçlarınızı Tecni.ART'ın Fix Max tutma jeli ile düzeltebilirsiniz.

Küt Kesim Kahküller

Son yıllarda dünyaca ünlü modeller, aktrisler ve yıldızlar için vazgeçilmez olan gelinlerin modası, 2020 trendleriyle etkisini artırmaya devam edecek. Daha erkeksi bir görünüm sağlayan künt kesim patlamalarla çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şüphesiz, patlama seçimini yaparken yüzün şekline dikkat etmek en önemli faktörlerden biridir. Seçmen yüzüne, yüz şekline uygun bir allık ile orantılı bir görünüm vermek çok önemlidir. Dar bir alnınız varsa, patlamaların normal olarak başlayacağı yerde birkaç inç geride başlamalıdır.

Bununla birlikte, çok kalın ve kalın saçlarınız varsa, bu çok yoğun bir esarete yol açabilir. Şekerleme yapmadan önce uzman kuaförünüze danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

image
Bilgisayfaniz Editör Ekibi

Sizlere en doğru ve en güvenilir bilgileri ulaştırmaya amaçlayan insanlar topluluğu...

Yorumlar

  • İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

YORUM YAP